Dziś jest: Wtorek, 23.4.2024 12:48

KOMUNIKAT STAROSTY KOLBUSZOWSKIEGO

03-06-2020
STAROSTY KOLBUSZOWSKIEGO

z dnia 03 czerwca 2020 r.

w sprawie zmiany bezpośredniej obsługi interesantów
w Wydziale Komunikacji i Transportu

1. Bezpośrednia obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Transportu odbywa się na stanowiskach pracy. Liczba petentów w sali obsługi Wydziału Komunikacji i Transportu odpowiada ilości czynnych stanowisk obsługi interesantów. Dopuszczalna liczba osób przebywających w jednym pokoju w tym samym czasie, nie może być większa niż jedna osoba na stanowisko obsługi.

1. Wejście do Wydziału Komunikacji i Transportu odbywać się będzie od strony parkingu Starostwa.

1. Wszyscy Interesanci są zobowiązani w trakcie pobytu w Urzędzie do:

• stosowania się obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego oraz odsłonięcia twarzy w celu identyfikacji na wniosek pracownika Urzędu,
  • dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu (w każdym holu/korytarzu dostępny jest dozownik z płynem do dezynfekcji rąk),
  • zachowania dystansu 2 metrów od innych osób przed budynkiem i w jego wnętrzu,
  • stosowania się do zaleceń bezpieczeństwa pracowników Starostwa.

1. Z uwagi na czas wykonywania czynności i konieczność oczekiwania interesantów na załatwienie spraw związanych ze zgłaszaniem zbycia, nabycia pojazdu, uprzejmie informujemy, iż w/w czynności można dokonywać poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą e-PUAP, listownie tradycyjną pocztą lub złożenie dokumentów w Biurze Podawczym w wejściu głównym budynku Starostwa.

1. Wpłaty opłat komunikacyjnych są na bieżąco realizowane przy pomocy terminalu płatniczego w Wydziale, w banku lub na poczcie. Zachęcamy do dokonywania wpłat przy użyciu terminala płatniczego.

1. W sprawach prowadzonych przez Wydział Komunikacji i Transportu zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, za pośrednictwem platformy e-PUAP
    lub listownie.

1. Traci moc pkt 5 Komunikatu Starosty Kolbuszowskiego z dnia 29 maja 2020r.
    dotyczący obsługi interesantów przez Wydział Komunikacji i Transportu
    .