Dziś jest: Wtorek, 16.4.2024 18:15

Kolbuszowa

 

Aktualności

Laureaci XX Powiatowego Konkursu na Ludowe Ozdoby Wielkanocne

20-03-2024
Wyniki XX Powiatowego Konkursu na Ludowe Ozdoby Wielkanocne.

Komisja Konkursowa w składzie: Janusz Radwański oraz Justyna Niepokój-Gil obradowała we wtorek (19 marca). Jury po ocenie 124 prac z 23 szkół podstawowych i 3 ponadpodstawowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:
 
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
 
KATEGORIA: PISANKI
I MIEJSCE: Edyta Konsur, klasa I, Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej, Opiekun: Marta Skowrońska-Sitko
I MIEJSCE: Małgorzata Konsur, klasa III, Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN w Weryni, Opiekun: Urszula Kuna
I MIEJSCE: Zuzanna Bajor, klasa II Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN w Weryni, Opiekun: Irmina Piłat
 
KATEGORIA: PALMA
II MIEJSCE: Maksymilian Konsur, klasa II Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej, Opiekun: Sabina Jamróz
II MIEJSCE: Izabella Opalińska, klasa II Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN w Weryni, Opiekun: Iwona Pogoda
III MIEJSCE: Konrad Burek, klasa III Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej, Opiekun: Barbara Szafraniec
 
KATEGORIA: STROIK
I MIEJSCE: Klaudia Grabowska, klasa II, Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN w Weryni, Opiekun: Irmina Piłat
II MIEJSCE: Kamila Kretowicz, klasa II Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej, Opiekun: Barbara Szafraniec
III MIEJSCE: Wioletta Białek, klasa V Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej, Opiekun: Barbara Szafraniec
 
KATEGORIA: SERWETKI DO KOSZYCZKA
I MIEJSCE: Aleksandra Zagroba, Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej, Opiekun: Barbara Szafraniec
 
SZKOŁY PODSTAWOWE
 
KATEGORIA: STROIK ŚWIĄTECZNY
KLASY 1-4
I MIEJSCE: Magdalena Łagoda, klasa III Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie, Opiekun: Magdalena Wilk
II MIEJSCE: Filip Śmieszek, klasa I Szkoła Podstawowa w Lipnicy, Opiekun: Paulina Sudoł
III MIEJSCE: Andżelika Sidor, klasa III Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Krystyna Grądziel
 
KATEGORIA: STROIK ŚWIĄTECZNY
KLASY 5-8
I MIEJSCE: Veronica Pazdro, klasa VI SP Trześń, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
II MIEJSCE: Franciszek Rosół, klasa VI Szkoła Podstawowa w Lipnicy, Opiekun: Bogusława Maciąg
III MIEJSCE: Agata Dziewic, klasa V, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej, Opiekun: Krystyna Wilk
WYRÓŻNIENIE: Gabriela Bryk, klasa V Szkoła Podstawowa im. Janka Zawiszy w Przedborzu, Opiekun: Joanna Gros
 
KATEGORIA: PISANKI
KLASY 1-4
I MIEJSCE: Piotr Pichla, klasa IV SP Trześń, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
I MIEJSCE: Jan Nabożny, klasa II SP W Weryni, Opiekun: Bożena Janus
II MIEJSCE: Dawid Lubacz, klasa I Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowach Tuszowskich, Opiekun: Małgorzata Rolek
II MIEJSCE: Jakub Piechota, klasa III SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Genowefa Frankiewicz
II MIEJSCE: Wiktoria Rozmus, klasa III SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Genowefa Frankiewicz
III MIEJSCE: Milena Kwaśnik, klasa III Szkoła Podstawowa w Ostrowach Baranowskich, Opiekun: Zofia Kraczkowska-Magda
III MIEJSCE: Sara Lenart, klasa I SP w Weryni, Opiekun: Monika Psota
WYRÓŻNIENIE: Gabriela Zagroba, klasa III SP Trześń, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Puzio, klasa II SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Zofia Gil
 
KATEGORIA: PISANKI
KLASY 5-8
I MIEJSCE: Julia Bajek, klasa V Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczej Woli, Opiekun: Stanisława Sidor
I MIEJSCE: Dawid Saj, klasa VI SP Niwiska, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
II MIEJSCE: Jakub Lubacz, klasa V Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowach Tuszowskich, Opiekun: Anna Chmielowiec
II MIEJSCE: Karolina Zagroba, klasa V SP Trześń, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
II MIEJSCE: Martyna Wesołowska, klasa VI SP w Weryni, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
II MIEJSCE: Wojciech Turbak, klasa VII SP w Weryni, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
III MIEJSCE: Franciszek Nabożny, klasa V SP w Weryni, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
WYRÓŻNIENIE: Milena Nabożny, klasa VI SP w Weryni, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
WYRÓŻNIENIE: Patrycja Pichla, klasa 6 SP Trześń, opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
WYRÓŻNIENIE: Piotr Wilczyński, klasa VII Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Stanisława Kopeć
WYRÓŻNIENIE: Karol Skiba, klasa VI Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowach Tuszowskich, Opiekun: Anna Chmielowiec
 
KATEGORIA: PALMA
KLASY 1-4
I MIEJSCE: Maria Predko, klasa III Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Raniżowie ul. Grunwaldzka, Opiekun: Elżbieta Predko
II MIEJSCE: Amelia Książek, klasa IV Szkoła Podstawowa w Hadykówce, Opiekun: Monika Kosiorowska-Puk
III MIEJSCE: Oliwia Czaja, klasa II SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Zofia Gil
III MIEJSCE: Jakub Grochala, klasa III Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Krystyna Grądziel
WYRÓŻNIENIE: Jan Książek, klasa III Szkoła Podstawowa w Hadykówce, Opiekun: Monika Kosiorowska-Puk
WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Augustyn, klasa II SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Zofia Gil
WYRÓŻNIENIE: Anna Pytlak, klasa III SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Genowefa Frankiewicz
WYRÓŻNIENIE: Jan Drapała, klasa III Szkoła Podstawowa w Lipnicy, Opiekun: Bogusława Maciąg
 
KATEGORIA: PALMA
KLASY 5-8
I MIEJSCE: Łucja Predko, klasa VI Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Raniżowie ul. Armii Krajowej, Opiekun: Elżbieta Predko
I MIEJSCE: Emilia Tetlak, klasa VI Szkoła Podstawowa w Siedlance, Opiekun: Bożena Bajor-Kwaśnik
II MIEJSCE: Emilia Żyła, klasa V Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Irena Kowalska
III MIEJSCE: Lena Tereba, klasa V Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Irena Kowalska
III MIEJSCE: Lena Czajkowska, klasa V Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowach Tuszowskich, Opiekun: Anna Chmielowiec
WYRÓŻNIENIE: Natalia Wyka, klasa VI Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Irena Kowalska
WYRÓŻNIENIE: Wojciech Czachor, klasa V Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowach Tuszowskich, Opiekun: Anna Chmielowiec
 
KATEGORIA: WYCINANKA DO KOSZYKA
KLASY 1-4
I MIEJSCE: Emilia Frączek, klasa II Szkoła Podstawowa w Porębach Dymarskich, Opiekun: Weronika Ziółkowska
II MIEJSCE: Emilia Augustyn, klasa IV SP w Niwiskach, Opiekun: Sylwia Opalińska-Starzec
II MIEJSCE: Dominik Starzec, klasa II SP w Weryni, Opiekun: Bożena Janus
II MIEJSCE: Blanka Wróbel, klasa III Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Krystyna Grądziel
III MIEJSCE: Eliza Gola, klasa III Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Krystyna Grądziel
III MIEJSCE: Oskar Lubas, klasa III Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Krystyna Grądziel
WYRÓŻNIENIE: Martyna Kusik, klasa III Szkoła Podstawowa w Lipnicy, Opiekun: Ewa Dulińska
 
KATEGORIA: WYCINANKA DO KOSZYKA
KLASY 5-8
I MIEJSCE: Kamila Rozmus, klasa V SP Kolbuszowa Górna, Opiekun: Anna Leśko
II MIEJSCE: Gabriela Żyła, klasa VI Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Irena Kowalska
III MIEJSCE: Igor Ofiara, klasa V Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, Opiekun: Irena Kowalska
III MIEJSCE: Hubert Mokrzycki, klasa V Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie, Opiekun: Alina Stec
 
Wszystkich laureatów i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w piątek 22 marca o godz. 13.00, w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej, w sali „220”.
 

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej

  ul. 11-go Listopada 10
       36-100 Kolbuszowa
           
        NIP: 814-15-73-682
 REGON: 690581382

Informacja:

tel:  17 744 57 71,
      17 227 58 80
fax: 17 227 15 23

Godziny otwarcia urzędu:

            poniedziałki - 8:00 - 16:00

 od wtorku do piątku - 7:30 - 15:30


© 2015 - Powiat Kolbuszowski
Realizacja: Ideo