Dziś jest: Wtorek, 16.4.2024 18:35

Kolbuszowa

 

Aktualności

Medale za długoletnią służbę dla pracowników Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych

11-09-2023

W piątek (8 września), w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej, odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, które otrzymali zasłużeni pracownicy Starostwa Powiatowego oraz jednostek podległych.
 
W uroczystej dekoracji uczestniczyła Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki, Poseł RP Zbigniew Chmielowiec oraz Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś. – To dla mnie wielki zaszczyt, że, w imieniu Prezydenta RP, mogłam wręczyć Państwu odznaczenia państwowe w uznaniu za długoletnie szczególne zaangażowanie w wykonywanie swoich codziennych obowiązków służbowych, za wzorową pracę i postawę, będącą przykładem dla młodszych współpracowników – mówiła Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart. Głos zabrał również Poseł RP Zbigniew Chmielowiec, który pogratulował wszystkim wyróżnionym, doceniając ich trud i wysiłek, wkładany w wykonywanie obowiązków służbowych. - Serdecznie gratuluję Państwu tych odznaczeń - zaczął. Dziękuję za Waszą ciężką i niełatwą pracę, zwłaszcza w ostatnich warunkach, kiedy musieliśmy się zmagać z koronawirusem czy napaścią Rosjan na Ukrainę – dodał.
 
Impuls do lepszej pracy
W imieniu odznaczonych głos zabrała Skarbnik Powiatu Małgorzata Mokrzycka-Kwaśnik. - Dziękuję Panu Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejowi Dudzie za nadanie nam tychże niezwykle zaszczytnych wyróżnień – mówiła. - Dziękuję Pani Wojewodzie za wystąpienie z wnioskami do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, za poparcie naszych kandydatur i akceptację złożonych wniosków. Słowa podziękowania kieruję również w stronę Pana Starosty Kolbuszowskiego Józefa Kardysia, który będąc naszym pracodawcą nominował nas do przyznania tych wyróżnień. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszego wysiłku włożonego w wykonywanie obowiązków służbowych. Niewątpliwie, taki dzień jak dzisiaj, uświadamia nam, że codzienny nasz trud i poświęcenie, oprócz osobistej satysfakcji, znajduje uznanie również w oczach naszych przełożonych i jest impulsem do jeszcze lepszej i  bardziej efektywnej pracy oraz podejmowania nowych wyznawań i realizacji wyznaczonych zadań – dodała Pani Skarbnik.
 
Odznaczeni
Przyznanymi postanowieniem Prezydenta RP Złotymi i Srebrnymi Medalami za Długoletnią służbę zostali wyróżnieni pracownicy Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej, Biura Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego w Kolbuszowej, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kolbuszowej.
 
Medal złoty za długoletnią służbę otrzymali:
- Bogusława Bryk
- Wacław Bryk
- Barbara Brzęś
- Bogusław Januszek
- Wiesława Leśniowska
- Władysław Lubach
- Agata Michalik
- Aneta Miłek
- Małgorzata Mokrzycka-Kwaśnik
- Barbara Nowak
- Elżbieta Pas
- Stanisława Pytlak
- Lucyna Syper
- Robert Trętowicz
- Dorota Ulijasz-Bajor
- Władysław Wachnicki                                     
- Lesław Wąsik
Medal srebrny za długoletnią służbę otrzymali:
- Lucyna Jarosz
- Robert Płoch
- Jadwiga Porzuczek
- Anna Potocka
- Mirosław Rusin
- Wioletta Ryło
- Maria Rząsa- Rusin
- Marta Skowron
- Anna Stąpor
- Stanisław Stec
- Andrzej Wiewióra
- Elżbieta Winiarska
- Monika Wójcik-Nieznalska
- Agnieszka Żarkowska
Barbara Żarkowska
 
 

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej

  ul. 11-go Listopada 10
       36-100 Kolbuszowa
           
        NIP: 814-15-73-682
 REGON: 690581382

Informacja:

tel:  17 744 57 71,
      17 227 58 80
fax: 17 227 15 23

Godziny otwarcia urzędu:

            poniedziałki - 8:00 - 16:00

 od wtorku do piątku - 7:30 - 15:30


© 2015 - Powiat Kolbuszowski
Realizacja: Ideo