Dziś jest: Piątek, 29.3.2024 08:30

Słodka pasja Wiktorii

26-04-2021
Wiktoria Rojek – uczennica Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN z Weryni to tegoroczna maturzystka. Swoją wiedzę i umiejętności kulinarne zdobywała na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych. Dziś dzieli się swoją słodką pasją i z dumą prezentuje własnoręcznie wykonane przez siebie torty.

Wiktoria podzieliła się również swoimi wspomnieniami związanymi ze szkołą, do której uczęszczała. W tym roku bowiem jej szkolna przygoda z ZSAE w Weryni się kończy. - Przede mną już tylko egzamin maturalny. Co zapamiętam? Wiele chwil spędzonych ze znajomymi, z którymi dzieliłam radości i smutki. Nasze wspólne lekcje, zajęcia praktyczne, staże zawodowe, wycieczki, warsztaty czy konkursy - wylicza.

Wiktoria, jak sama przyznaje, najbardziej rozkochała się w tortach, a szczególnie tych, dekorowanych w stylu angielskim. - Na zdjęciach możecie zobaczyć kilka moich propozycji, ale myślę, że to dopiero początek! – zapowiada tegoroczna maturzystka.
Opr. B. Żarkowska