Dziś jest: Poniedziałek, 20.8.2018 15:18

Kolbuszowa

 

Aktualności

Wyniki IV Powiatowego Konkursu Twórczości Patriotycznej „Wolna i niepodległa”

05-06-2018
W poniedziałek (4 czerwca) Komisja Konkursowa, powołana przez Starostę Kolbuszowskiego, wybrała laureatów IV Powiatowego Konkursu Twórczości Patriotycznej „Wolna i niepodległa”.

Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w niedzielę – 10 czerwca, na kolbuszowskim rynku. Ze względów organizacyjnych prosimy laureatów o przyjście na godz. 11.30 (zbiórka obok estrady).

Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Mikołajczyk – zastępca dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej, ks. Lucjan Szumierz – proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej, Andrzej Dominik Jagodziński – dyrektor MiPBP w Kolbuszowej oraz Jolanta Dragan – pracownik MKL w Kolbuszowej, po przeanalizowaniu 72 prac nadesłanych na IV Powiatowy Konkurs Twórczości Patriotycznej pn. „Wolna i niepodległa” postanowiła przyznać następujące miejsca:

Klasy gimnazjalne
Kategoria plastyczna
I miejsce – Dominika Czaja ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
II miejsce – Julia Preneta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
III miejsce – Jakub Wawrzonek z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Wyróżnienie: Martyna Halat z Zespołu Szkół w Dzikowcu
 
Kategoria literacka – poezja
I miejsce – Katarzyna Mazur ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
II miejsce – Gabriela Kopeć ze Szkoły Podstawowej w Widełce
III miejsce – Wiktoria Zagroba ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Wyróżnienie: Hubert Drapała z Zespołu Szkół w Dzikowcu
 
Prezentacja multimedialna
I miejsce – Szymon Kamiński ze Szkoły Podstawowej w Niwiskach
II miejsce – Michał Lewandowski ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie 
III miejsce – Joanna Mytych z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Wyróżnienie: Szymon Maciąg ze Szkoły Podstawowej w Widełce
 
Szkoły średnie
Kategoria plastyczna
I miejsce – Kinga Cesarz z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Mateusz Wójcik z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
III miejsce – Julia Lubera z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Elżbieta Kopeć z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
 
Kategoria literacka – poezja
I miejsce – Patrycja Gielarowska z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
II miejsce – Aleksandra Chudzik z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
III miejsce – Beata Stochla z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
 
Kategoria literacka – proza
I miejsce – Gabriela Przybyło z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Katarzyna Róg z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
III miejsce – Patrycja Ofiara z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
 
Prezentacja multimedialna
I miejsce – Michał Czepiel z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Paulina Ligęza z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
III miejsce – Łukasz Jagodziński z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Tomasz Witas z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Barbara Żarkowska 







 

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej

  ul. 11-go Listopada 10
       36-100 Kolbuszowa
           
        NIP: 814-15-73-682
 REGON: 690581382

Informacja:

tel:  17 744 57 71,
      17 227 58 80
fax: 17 227 15 23

Godziny otwarcia urzędu:

            poniedziałki - 8:00 - 16:00

 od wtorku do piątku - 7:30 - 15:30


© 2015 - Powiat Kolbuszowski
Realizacja: Ideo