Aktualności
Wyniki IV Powiatowego Konkursu Twórczości Patriotycznej „Wolna i niepodległa”
05-06-2018
W poniedziałek (4 czerwca) Komisja Konkursowa, powołana przez Starostę Kolbuszowskiego, wybrała laureatów IV Powiatowego Konkursu Twórczości Patriotycznej „Wolna i niepodległa”.
Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w niedzielę – 10 czerwca, na kolbuszowskim rynku. Ze względów organizacyjnych prosimy laureatów o przyjście na godz. 11.30 (zbiórka obok estrady).
Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Mikołajczyk – zastępca dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej, ks. Lucjan Szumierz – proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej, Andrzej Dominik Jagodziński – dyrektor MiPBP w Kolbuszowej oraz Jolanta Dragan – pracownik MKL w Kolbuszowej, po przeanalizowaniu 72 prac nadesłanych na IV Powiatowy Konkurs Twórczości Patriotycznej pn. „Wolna i niepodległa” postanowiła przyznać następujące miejsca:
Klasy gimnazjalne
Kategoria plastyczna
I miejsce – Dominika Czaja ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
II miejsce – Julia Preneta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
III miejsce – Jakub Wawrzonek z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Wyróżnienie: Martyna Halat z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Kategoria literacka – poezja
I miejsce – Katarzyna Mazur ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
II miejsce – Gabriela Kopeć ze Szkoły Podstawowej w Widełce
III miejsce – Wiktoria Zagroba ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Wyróżnienie: Hubert Drapała z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Prezentacja multimedialna
I miejsce – Szymon Kamiński ze Szkoły Podstawowej w Niwiskach
II miejsce – Michał Lewandowski ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
III miejsce – Joanna Mytych z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Wyróżnienie: Szymon Maciąg ze Szkoły Podstawowej w Widełce
Szkoły średnie
Kategoria plastyczna
I miejsce – Kinga Cesarz z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Mateusz Wójcik z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
III miejsce – Julia Lubera z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Elżbieta Kopeć z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
Kategoria literacka – poezja
I miejsce – Patrycja Gielarowska z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
II miejsce – Aleksandra Chudzik z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
III miejsce – Beata Stochla z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
Kategoria literacka – proza
I miejsce – Gabriela Przybyło z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Katarzyna Róg z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
III miejsce – Patrycja Ofiara z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
Prezentacja multimedialna
I miejsce – Michał Czepiel z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Paulina Ligęza z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
III miejsce – Łukasz Jagodziński z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Tomasz Witas z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Barbara Żarkowska
Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w niedzielę – 10 czerwca, na kolbuszowskim rynku. Ze względów organizacyjnych prosimy laureatów o przyjście na godz. 11.30 (zbiórka obok estrady).
Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Mikołajczyk – zastępca dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej, ks. Lucjan Szumierz – proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej, Andrzej Dominik Jagodziński – dyrektor MiPBP w Kolbuszowej oraz Jolanta Dragan – pracownik MKL w Kolbuszowej, po przeanalizowaniu 72 prac nadesłanych na IV Powiatowy Konkurs Twórczości Patriotycznej pn. „Wolna i niepodległa” postanowiła przyznać następujące miejsca:
Klasy gimnazjalne
Kategoria plastyczna
I miejsce – Dominika Czaja ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
II miejsce – Julia Preneta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej
III miejsce – Jakub Wawrzonek z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Wyróżnienie: Martyna Halat z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Kategoria literacka – poezja
I miejsce – Katarzyna Mazur ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
II miejsce – Gabriela Kopeć ze Szkoły Podstawowej w Widełce
III miejsce – Wiktoria Zagroba ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Wyróżnienie: Hubert Drapała z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Prezentacja multimedialna
I miejsce – Szymon Kamiński ze Szkoły Podstawowej w Niwiskach
II miejsce – Michał Lewandowski ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
III miejsce – Joanna Mytych z Zespołu Szkół w Dzikowcu
Wyróżnienie: Szymon Maciąg ze Szkoły Podstawowej w Widełce
Szkoły średnie
Kategoria plastyczna
I miejsce – Kinga Cesarz z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Mateusz Wójcik z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
III miejsce – Julia Lubera z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Elżbieta Kopeć z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
Kategoria literacka – poezja
I miejsce – Patrycja Gielarowska z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
II miejsce – Aleksandra Chudzik z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
III miejsce – Beata Stochla z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
Kategoria literacka – proza
I miejsce – Gabriela Przybyło z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Katarzyna Róg z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
III miejsce – Patrycja Ofiara z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
Prezentacja multimedialna
I miejsce – Michał Czepiel z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
II miejsce – Paulina Ligęza z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej
III miejsce – Łukasz Jagodziński z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Tomasz Witas z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Barbara Żarkowska