Dziś jest: Czwartek, 25.4.2024 06:50

Wyniki konkursu!

07-12-2020
Znamy już nazwiska zwycięzców XV Powiatowego Konkursu Wiedzy O Ochronie Przyrody Na Terenie Powiatu Kolbuszowskiego.

Protokół z obrad jury XV Powiatowego Konkursu Wiedzy O Ochronie Przyrody Na Terenie Powiatu Kolbuszowskiego, objętego honorowym patronatem przez Starostę Kolbuszowskiego Nadleśniczego Nadleśnictwa Kolbuszowa dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu kolbuszowskiego.
Główna Komisja Konkursowa (GKK)  w składzie:
  1. Przewodniczący: Monika Wójcik-Nieznalska – Kierownik Wydziału OŚ
  2. Członek: Bernadeta Kamińska – wydział OŚ Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej
  3. Członek: Sylwia Kiwak - wydział OŚ Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej
  4. Członek: Susan Turowski - wydział OŚ Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej
  5. Członek: Anna Stec – wydział Promocji i Kultury Powiatu Kolbuszowskiego
  6. Członek: Kinga Mazur – Specjalista ds. Ochrony Lasu – Nadleśnictwo Kolbuszowa
W XV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody na Terenie Powiatu Kolbuszowskiego wpłynęło: jedna prezentacja ze szkoły podstawowej oraz dziewięć prezentacji ze szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kolbuszowskiego. Łącznie w konkursie wzięło udział 10 uczniów.
W dniu 4 grudnia GKK przystąpiła do oceny złożonych w konkursie prac. Ocenie podlegała część merytoryczna prezentacji, część wizualna, a także zgodność pracy z regulaminem konkursu.

W związku z tym, że w kategorii szkół podstawowych wpłynęła jedna praca GKK postanowiła przyznać I miejsce Natalii Słabickiej, uczennicy SP w Woli Rusinowskiej.

NAGRODY w kategorii szkół ponadpodstawowych:
I miejsce – Kinga Margańska – ZSAE Werynia
II miejsce – Wioletta Białek - ZST Kolbuszowa
III miejsce – Konrad Świątek – ZSAE Werynia

Pozostali uczniowie, którzy przesłali swoje prace w konkursie otrzymają drobne upominki za udział.