Dziś jest: Poniedziałek, 28.11.2022 19:14

Kolbuszowa

 

Aktualności

Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni zaprasza!

09-06-2020
„Nasza szkoła jest nowoczesna, skuteczna i bezpieczna. Rozwija, stawia wymagania, docenia, motywuje do pracy, przygotowuje do osiągania sukcesów” – tymi słowami zachęca uczniów do wyboru Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni - jej dyrektor Zbigniew Bogacz.

Szkoła w Weryni proponuje kierunki kształcenia na poziomie technikum oraz szkoły branżowej. Pośród szerokiego wachlarza oferty edukacyjnej, w nowym roku szkolnym planuje się uruchomienie nowego kierunku jakim jest technik rachunkowości. Oprócz tego, na poziomie technikum, młodzież ma do wyboru osiem innych kierunków. Są to:
- technik architektury krajobrazu ARANŻACJA WNĘTRZ
- technik ekonomista BANKOWOŚĆ I FINANSE
- technik żywienia i usług gastronomicznych DIETETYKA I ESTETYKA POTRAW
- technik inżynierii sanitarnej
- technik usług kelnerskich
- technik technologii żywności
- technik handlowiec
- technik ochrony środowiska.


Z kolei, na poziomie szkoły branżowej I stopnia, do wyboru pozostają kierunki:  kucharz, cukiernik oraz monter.

Ponadto szkoła organizuje różnorodne kursy, dające młodzieży dodatkowe kwalifikacje zawodowe potrzebne na rynku pracy. - Nasze działania budują w uczniach poczucie własnej wartości, pewności siebie, co motywuje i zachęca ich do podejmowania różnorodnych inicjatyw.  Działają oni na rzecz społeczności lokalnej, kreując wizerunek szkoły i siebie jako osób przedsiębiorczych i kompetentnych – mówi dyrektor Zbigniew Bogacz. Młodzież ma także możliwość uczestniczenia w różnych warsztatach, konkursach, pokazach, wycieczkach oraz zajęciach dodatkowych.
Szczegółowe informacje na temat bieżącej oferty edukacyjnej oraz terminów znaleźć można na stronie internetowej szkoły: www.zswerynia.pl, w zakładce "Rekrutacja" oraz na Facebooku i Instagramie.
Polecamy i zachęcamy także obejrzeć: film promocyjny ZSA-E w Werynispot reklamowy, film "Szkoła z klasą" oraz prezentację o szkole. Linki do nich znajdują się na stronie szkoły, w zakładce „Rekrutacja”.
Barbara Żarkowska

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej

  ul. 11-go Listopada 10
       36-100 Kolbuszowa
           
        NIP: 814-15-73-682
 REGON: 690581382

Informacja:

tel:  17 744 57 71,
      17 227 58 80
fax: 17 227 15 23

Godziny otwarcia urzędu:

            poniedziałki - 8:00 - 16:00

 od wtorku do piątku - 7:30 - 15:30


© 2015 - Powiat Kolbuszowski
Realizacja: Ideo